מרכז חוויות הינו מוקד תיירות לכל המשפחה השוכן באלעזר שבגוש עציון, מדרום לירושלים
(מרחק נסיעה של כ-10 דק'' מירושלים). המרכז בנוי באופן אינטימי וידידותי למבקר, הוא שרוע על פני שטח של כ-4 דונם ומאפשר תנועה ומעבר בין מאות בעלי החיים באופן קל ונגיש. 
 
המרכז בנוי בשני מפלסים - במפלס העליון: ביתם של החיות, אנו מזמינים אתכם להיכנס לתוך כלובי החיות וליהנות ממגע קרוב עימן. במפלס זה תיאטרון דשא המאפשר חוויית צפייה על חלק מבעלי החיים אל מול נוף עוצר נשימה.
במפלס התחתון: חצר רכיבה מקצועית.
 
במרכז תוכלו לפגוש למעלה מ-1,000 בעלי חיים ועשרות מינים שונים ואקזוטיים: 
תוכים ובעלי כנף, לאמות, אלפקות, נאקה, דביבונים, חוטמנים, חרדונים, שועלי פנק, חמוסים, ארנבונים, גרבילים,שרקנים, צ''ינצ''ילות, אמואים איגואנות, זיקיות, צפרדעים, אוסטרליות, טרנטולות, צבי יבשה ענקיים, צבי-מים, נחשים, סוסים, סוסי פוני, דגו, קיפודים, דגים, חרקים, סנאים, שוגר גליידר ועוד.

בשל אופיו המיוחד של “מרכז חוויות”, הנכם מוזמנים להגיע ולבקר במהלך השנה במסגרת סיור מודרך (בתיאום מראש בלבד). (בימי חול המועד המרכז פתוח למבקרים - יש לעקוב אחר הפרסומים).
הסיור מועבר ע”י צוות מיומן ומנוסה היודע להתאים את אופי הסיור לקהל המבקרים החל מגיל הרך ועד לסבא וסבתא, דרך סיורים מיוחדים לסטודנטים ואנשי מקצוע.

במהלך השנה מתקיימים ימי הפנינג פתוחים במרכז, יש לעקוב אחר הפרסומים.

המרכז בנוי כולו באופן המאפשר גישה נוחה לנכים ולבעלי צרכים מיוחדים.

כל הפעילויות מחייבות תיאום מראש! 
 
 
אנו מציעים שפע תוכניות המותאמות לאוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים, מוגבלויות, ומציע סל פעילויות למשפחות עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים וכן הורים בעלי צרכים מיוחדים וילדיהם.


לתאום סיורים ולקבלת מידע: 
טל'': 02-9931988  054-3022263/4/5
פקס: 02-9309195

אודות

 
מרכז חוויות פועל בהסדר עם קופות החולים, ספק מורשה של משרד הבטחון מס' 83177086, ביטוח לאומי ומשרד הרווחה.
FacebookYoutube
פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם:
עיצוב: סטודיו ליאת יהודה